O NAS

 Kancelaria Rachunkowa EXCELLENT Anna Łabuz-Sufleta  

Urowo 10 

14-230 Zalewo

tel. 609 303 427

www.kancelaria-excellent.pl

biuro@kancelaria-excellent.pl

__________________________________________________________________________________________________

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą. Zapewniamy kompleksową obsługę księgowo - rachunkową, kadrowo – płacową oraz podatkową i prawną (we współpracy z Kancelarią Prawno – Podatkową) podmiotów gospodarczych.

Naszym głównym celem jest profesjonalna i rzetelna obsługa dostosowana do potrzeb Klienta. Pomagamy w doborze optymalnych rozwiązań księgowych i podatkowych, gwarantując indywidualne i profesjonalne podejście do każdego problemu. W kontaktach z Klientem nasi pracownicy zachowują pełną lojalność i dyskrecję, dzięki czemu możemy zapewnić fachową obsługę połączoną z całkowitą poufnością informacji gospodarczej.

Nasza Kancelaria działa na rynku w oparciu o certyfikat Ministerstwa Finansów, uprawniający do usługowego prowadzenia biura rachunkowego oraz objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług.

Na stałe współpracujemy z Kancelarią Prawno-Podatkową z Wrocławia. W ten sposób zapewniamy naszym klientom obsługę podatkową oraz bieżące doradztwo podatkowe.

Nasze atuty to:

  • indywidualne podejście do Klienta
  • szeroki zakres usług
  • profesjonalna i doświadczona kadra

Posiadamy certyfikat rzetelnego biura rachunkowego nadany przez Centrum Informacji Księgowej.

biuro rachunkowe wrocław, biuro rachunkowe, księgowość wrocław, podatki wrocław, księgowość